Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Kurumsal
Hakkımızda

Hakkımızda

Bugüne kadar birçok emlak konut projesi satış ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...
Uzun bir zamandan beri inşaat, gayrimenkul sektöründe hizmet veren firmamız için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz kadar kolay bir iş olmadığını anladık.
Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.
Emlak ve İnşaat Ofisimiz için kısaca; Emlak Satış ve Kiralama, İnşaat, proje, taahhüt, dekorasyon, vatandaşlık işlemlerinde gerek referans ,gerek sosyal medyada en yeni, en teknolojik, en güvenilir donanımımız ile en çok güvenilen ofisiz.

Emlak ve İnşaat alanında hizmet veren Ofisimizi biraz daha yakından tanıdığınızda diğer emlak ofislerinden daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu sektörde emek ve hizmet veriyoruz.

Peki  Emlak ve İnşaat ofisi, diğer emlak ofisi firmalarından neden farklıdır?
Çünkü;
Herşeyden önce;
"İşimizi gerçekten güvenle yapıyoruz." Her güne heyecan ve mutlulukla başlarken ofisimizi ziyaret eden müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz.
Başarımızın yegane sebebi de bir çok emlak ve inşaat ofislerde bulamadığınız aile sıcaklığını ve güveni sağlıyor olmamız. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz, geliştirdiğiniz,güven verdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmiş ve daha başarılı olmak için çalışmış olursunuz. EmlakTürk Emlak ve İnşaat Ofisine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.Alanında eğitimli takım arkadaşlarımızla gayrimenkul danişmanlığı inşaat, proje, tahhüt, vatandaşlık hizmenleri, yabancı gayrimenkul ve her türlü ticari danışmanlık alanında güvenilir avukatlar aracılığı ile ve Mühendislerimiz, Mimarlarımız eşliğinde kente değer katmaya, müşterilerimize kazandırmaya devam ediyoruz.
İşini severek yapan insanlar için işe harcanan zaman kesinlikle kayıp olarak görünmez. Zamanımızı müşteri memnuniyeti için harcamak bizleri size, sizleri bize hep bir adım daha yakın tutmuştur.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli çalışıyoruz. İlgi alanımız kendimiz için talep ettiğimiz ticari kazançları, dürüstlüğü, samimiyeti müşterilerimiz içinde istiyor ve gerçekleştiriyor olmak.
Belki hiç bir emlak satış pazarlama ofisinin yapmadığı kadar çok çözüm ortaklığı , sosyal tanıtım ve ulaşılabilirlik gibi konularda sürekli olarak çalışmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Diğer emlak pazarlama firmalarından farklı olarak kendi alanımız için her daim gelişerek önümüze bakıyoruz.

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları